نگار فعال

نگار فعال

پس از برگزاری موفق اولین کارگاه تخصصی تلگرام مارکتینگ و استقبال بی نظیر شما عزیزان آماده برگزاری دومین کارگاه هستیم.

از اونجاییکه ظرفیت این کارگاه نیز محدود می باشد، چنانچه قصد شرکت در این دوره را دارید، توصیه میکنیم که زودتر حضور خود را قطعی کنید.

کارگاه تلگرام مارکتینگ، فرصت جدیدی از بازاریابی و تبلیغات را به صاحبان کسب و کارها، فعالان حوزه بازاریابی و مدیران اجرایی و بازاریابی معرفی می کند. با توجه به آمار بالای 20 میلیون مخاطب ایرانی در تلگرام بهترین فرصت برای صاحبان کسب و کار و مدیران بازاریابی فراهم شده تا از این بازار بکر بهترین استفاده را نموده و با سریعترین روش به مخاطب هدف خود نزدیک شوند. 

در این کارگاه به صورت گام به گام و عملیاتی تمامی مراحل به کار گیری پتانسیل های تلگرام و شبکه های اجتماعی دیگر نظیر اینستاگرام مورد بررسی قرار می گیرد و نمونه های موفق این مجموعه ها از زبان مدیران کانال ها و ادمین های مختلف به صورت مورد کاوی تشریح می گردند.

از استارت آپ تا کسب درآمد های عالی

این دوره به فعالیت هایی در زمینه تولید محتوا، راهکارها و ترفندهای افزایش تعداد اعضای کانال، اطلاع رسانی و بررسی عوامل موثر در موفقیت بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام می پردازد که می تواند کسب و کارها را تحت تاثیر خود قرار دهد. هدف از انجام دیجیتال مارکتینگ، هزینه کمتر، بازار هدفمند، امکان سنجش دقیق اثر بخشی و ارتباط دو طرفه با مشتریان می باشد.

این دوره کاملا تخصصی و کاربردی هست. در حال حاضر بسیاری از دوستان در حال انجام هزینه های گزافی هستند جهت پیشرفت کسب و کارشون و همچنین کانالی که در تلگرام ایجاد کردند. در این کارگاه روش های مقرون به صرفه برای رسیدن به اهداف بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی آموزش داده می شود. 

این دوره به درخواست بسیاری از دوستان تعریف شده که حاضر بودن برای کسب چنین اطلاعاتی پرداخت های میلیونی داشته باشند. کما اینکه تا به امروز این هزینه ها رو انجام دادند ولی متاسفانه به دلیل عدم آشنایی کافی با این علم پیشرفت مناسبی نداشتند.

در نهایت با توجه به این مساله که تاکنون چنین دوره ی ضروری، کاربردی و مفیدی تعریف نشده است، این دوره می تونه واقعا به شما کمک شایانی رو داشته باشه.

محتویات دوره :

ا

سرفصل های دوره تلگرام مارکتینگ

تعریف شبکه های اجتماعی
چرا تلگرام
نحوه ایجاد کانال و لینک join
منحنی عمر کانال
تعریف فروش
انتخاب بازار هدف و بسته های درآمدی
چه موضوعی را انتخاب کنیم؟
انواع پست ها
چه تعداد پست در روز بگذاریم ؟
چه نوع کاوری بسازیم ؟
چه نوع محتوایی تولید کنیم ؟
خدمات
نحوه پاسخ دهی به مشتری
آنالیز کانال و تحلیل رفتار مخاطب
بهبود مستمر
تحلیل میزان استاندارد بازدید
تحلیل میزان ریزش
بررسی 3 مثال واقعی
نحوه شروع تا کانال های بزرگ
بهترین مدل پیشنهادی

استاد سخنران : جناب اقای مهدی دهبان متخصص و مجری دیجیتال مارکتینگ

در صورت عدم رضایت از کلاس کل هزینه عودت داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های 02188357314 و 09127201090 تماس بگیرید.

 

روز دوشنبه 30 فروردین ماه، وبینار رایگان معرفی گوگل آنالیتیک از طرف آکادمی دیجیتال مارکتینگ برگزار شد. هم اکنون بعد از وبینار پربازدید و کاربردی تحلیل گرگوگل (گوگل آنالیتیک) و بنا بردرخواست عدیده ای از صاحبان کسب و کار و مدیران و مشاوران دیجیتالی ، تصمیم به برگزاری کارگاه 5 ساعته ی آموزش و تحلیل عملی گوگل آنالیز گرفته ایم .

آیا می خواهید در مورد بازدید کنندگان سایت و اثر بخشی مطالبتان اطلاعات بیشتری کسب کنید ؟

تحلیل گر گوگل ابزاری رایگان و کاربردی در دیجیتال مارکتینگ ها، برای جمع آوری، تحلیل و گزارش گیری داده های سایت می باشد. روش استفاده صحیح و کاربردی از این ابزار برای ارزیابی ترافیک سایت، بهینه سازی سایت، تعامل بازدید کنندگان، اثر بخشی تبلیغات و حتی فعالیت در شبکه های اجتماعی کمک شایانی به شما خواهد کرد.

پس از برگزاری موفق اولین وبینار تخصصی گوگل آنالیتیک و استقبال بی نظیر شما عزیزان آماده برگزاری دومین وبینار هستیم.

از آنجاییکه ظرفیت این کارگاه آنلاین محدود می باشد، چنانچه قصد شرکت در این دوره را دارید، توصیه میکنیم که زودتر حضور خود را قطعی کنید.

همان طورکه در قسمت اول به متدهایی برای ارتقای کیفیت بازاریابی محتوا اشاره کردیم، در آخرین قسمت این مقاله به راه کارهای تولید بهترمحتوا و پیشبرد متمرکز و هدفمند برای نیل به این هدف میپردازیم .  

2. بازاریابی محتوا را بهتر انجام دهید،

راه هایی که به بهتر انجام شدن بازاریابی محتوا کمک می کنند:

همه ی شرکت ها به دنبال محتوا (Content ) هستند. طبق بررسی موسسه بازاریابی محتوا، سالانه 86 درصد شرکت های دیجیتال مارکتینگ (B2B (Business to Business))، از بازریابی محتوا در متد تجارت خود استفاده می کنند. ولی این میزان فقط یک درصد آماری است و میزان حجم خالص محتوایی که تولید می شود را نشان نمی دهد. در واقع حجم خالص محتوا بسیار بزرگ است. وقتی کیفیت محتوا کاهش پیدا کند، پایداری شرکت ها با چالش مواجه می شود، بودجه بازاریابی به تحلیل می رود، نویسندگان وبلاگ ها فرسوده تر می شوند و محاسبه ی نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بازاریابی محتوا سخت تر می شود. برای جلوگیری از این مشکلات، با کمک روش های زیر کیفیت محتوایتان را ارتقا دهید.

آگهی تجاری نوشته ای است که به فروش می رود پس باید جالب باشد. اختصار و وضوح آگهی تجاری، فهم پیام را آسان خواهد کرد. اگر مطلبی بصورت واضح و مختصر نوشته شود ولی نتواند خوانندگانش را وادار به عمل کند، مطلب خوبی در نظر گرفته نمی شود. آگهی تجاری جذاب، مخاطبان هدفمندش را جذب می کند و آنها را مجبور می کند که فراخوان عمل  Call-to-Action (CTA) را انجام دهند. در واقع آگهی های تجاری این کار را با جلب توجه بازدیدکنندگان انجام می دهند و فراخوان عمل با ارزشی را برای رفع نیازهای آنها ارائه می دهند. اگر هدفتان نوشتن مطالب واضح و مختصر است، می توانید این کار را یاد بگیرید. فقط کافیست از راهنمای زیردر دیجیتال مارکتینگ خود استفاده کنید و همیشه تمرین کنید.

ولی اگر می خواهید مطالب تبلیغاتی جالبی را بنویسید، باید کلی تحقیق کنید و بصورت یک منتقد فکر کنید.

اغلب، انرژی و بودجه زیادی صرف ترافیک هدفمند به وبسایت تان می شود و بازدیدکنندگان، کاری که از آنها توقع دارید را انجام نمی دهند. علت چیست؟

بیشتر اوقات این مشکل به خاطرنقایص(FRICTION) صفحه ی فرود است، این مشکلات، مانعی ست که بازدیدکنندگان را ازانجام دادن فعالیتی که شما دوست دارید(در وبسایتتان انجام بدهند) بازمیدارد. اگر مطالب وبسایت تان طولانی است، اگرمتن ها به اندازه کافی جذاب نیست یا محتوایتان فاقد ثبات اجتماعی است، لازم است نقایص صفحه ی فرود و نقش آن را در از دست دادن بازدیدکنندگان دیجیتال مارکتینگ خود  بیشتر بشناسید.

همانطور که در قسمت های اول، دوم، سوم معرفی ابزار های بهینه سازی نرخ تبدیل مشتریان ارائه شد، در آخرین قسمت از این سری مقالات به معرفی ابزار های تحلیل گر می پردازیم.

6.HelloBar

هزینه: رایگان برای پایه، 12 دلار برای تولید و83 دلار برای سرمایه گذاری

HelloBar ابزار هدایتی است که امکاناتی ازقبیل: اضافه کردن فرم پاپ آپ به وبسایتتان به منظور ارتقای لیست ایمیل، گسترش صفحات اجتماعی، ویترین حراج یا دیگر استراتژی های جذب مخاطب رادر اختیارتان قرار می دهد. ورژن رایگان آن  به شما اجازه ی ساخت یک نمونه را می دهد که به دهمین بازدیدکننده نمایش داده خواهد شد. برنامه های ویژه در وبسایت، گزینه های فراخوان عمل(CTA) پیشرفته تری را عرضه می کند. 

همانطور که در قسمت های اول، دوم معرفی ابزار های بهینه سازی نرخ تبدیل وب سایت ها و ابزارهای مفیدی ارائه شد، در آخرین قسمت از این سری مقالات به معرفی ابزار های تحلیل گر می پردازیم.

Really Good Emails.12

هزینه: رایگان

امروزه میزان توجه هر فرد به تصویری خاص، 8 ثانیه است پس اگر میخواهید پیامتان را به مخاطب سریعتر برسانید، بهتر است یک یا دو نکته را در مورد ارتباط تصویری و طرح سایت بدانید.اگر هیچ نکته ای در این مورد نمی دانید از ابزارReally Good Emailsاستفاده کنید. مشابه Landbook ( در بالا ببینید) ، Really Good Emails بانک اطلاعاتی است در مورد بهترین طرح های ایمیل و وبسایت خلاق ترین شرکت های جهان. از این طرح هابه عنوان منبع استفاده کنید تا ببینید چگونه می توان به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان ایمیل تان را طراحی کرده و پیامهایتان را دریافت کنید.( این پست را برای دسترسی به منابع بیشتر چک کنید و نمونه های بازاریابی جالبی را پیدا کنید.)

صفحه1 از2

دانلود

دوست دارین در مورد دوره ها بیشتر بدونین؟

برای دانلود بروشور کامل دوره اصول و مبانی دیجیتال مارکتینگ کلیک کنید
دانلود

دوره های دیجیتال مارکتینگ

 • پیشفرض
 • عنوان
 • تاریخ
 • تصادفی
فراخوانی بیشتر کلید شیفت برای فراخوانی همه فراخوانی همه

اساتید دوره های آموزشی

انتخاب اساتید مجرب و علمی برای آکادمی دیجیتال مارکتینگ از اولویت های اصلی می باشد. از این رو سعی ما بر این است که با گرد هم آوردن بهترین ها در کنار هم کیفیت مناسب آموزشی را برای شما عزیزان تامین کنیم.

 • دکتر مهدی دهبان

  دکترای حرفه ای کسب و کار (DBA) متخصص و مشاور کسب و کارهای آنلاین، تحلیل گر وب سایت و دیجیتال مارکتینگ

 • دکتر لیلا مسکوب

  دکترای حرفه ای کسب و کار (DBA) مشاور و متخصص در زمینه بازاریابی محتوا و تبلیغات کلیکی گوگل

 • مهندس تقی مولوی

  کارشناس کامپیوتر و متخصص در زمینه بهینه سازی سایت برای جستجوگر گوگل (سئو) با بیش از 350 پروژه موفق

درباره آکادمی

اولین آکادمی دیجیتال مارکتینگ در ایران  توسط نماد مارکتینگ در به منظور ارتقا سطح آموزشی و کاربردی اصول دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار های متوسط و کوچک SME راه اندازی شد. هدف از راه اندازی آکادمی دیجیتال مارکتینگ کمک به شرکت های کوچک و متوسط در حوزه های مختلف و افزایش سطح دانش و تجربه و آماده سازی آن ها برای ورود به بازار دیجیتال و اینترنتی و جذب مشتریان جدید است. این آکادمی از افراد واجد شرایط با سابقه درخشان در امر بازارهای آنلاین دعوت به همکاری می نماید.

تماس با ما

 • بلوار میرداماد، خیابان رودبار غربی، کوچه باغیانی، پلاک 2 ط همکف
 • ۰۲۱-۸۸۳۵۷۳۱۴
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما همراه باشید