13 جون

بازاریابی خودکار در سال 2016 چقدر رشد خواهد کرد ؟

(12 رای‌ها)

بازاریابی خودکار در سال 2016 چقدر رشد خواهد کرد ؟

بازاریابی خودکار در سال 2015 به سرعت رشد کرد و در سال 2016 بطور کامل ارتقا یافت. طی آزمایشی که توسط شرکت اسمارت اینسایت (Smart Insight) انجام شد، بازاریابی خودکار سومین عملکرد مفید شرکت ها در سال 2016 محسوب می شود. از بازاریابان زیادی در مورد ابزارهای بازاریابی خودکار پرسیدیم. اکثریت بازاریابان از بعضی از این ابزارها استفاده می کردند و 22% از آنها اصلا از این ابزارها استفاده نمی کردند. بسیاری از آنها فقط بطور اصولی از این ابزارها استفاده می کردند و تنها 5% از بازاریابان از همه ی ویژگی های این ابزارها استفاده ی بهینه می کردند. بنابراین در سال 2016 فضای بزرگی برای ارتقای شرکت ها با استفاده از بازاریابی خودکار وجود دارد. مدیران باید کمبود هر توانایی را در تیمشان با سرمایه گذاری بیشتر جبران کنند و به پرسنل اجازه دهند تا بیشترین استفاده را از سیستم های موجود داشته باشند.

نظر  فلاناگان (Flanagan) مدیر مارکتینگ هاب اسپات در مورد غلبه بر موانع داخلی

در واقع بزرگترین مانع برای رشد شرکت ها، خود آنها هستند. مانع، شخصی است که صاحب بودجه/ منابع شرکت است ولی مفهوم دیجیتال مارکتینگ را نمی داند. رئیس ها و مدیر عامل های زیادی وجود دارند که هنوز مفهوم دیجیتال مارکتینگ را به طور کامل نمی دانند. این دسته از کارفرماها اغلب تلاش می کنند تیم دیجیتالشان را به سمت جلو هدایت کنند ولی به پرسنل اجازه ی ایجاد تغییرات ضروری را نمی دهند. یک راه مفید برای حل این مشکل میتواند ادامه تحصیل باشد. مکان های زیادی وجود دارد که بازاریابان می توانند مهارت های جدید دیجیتال را در آنجا آموزش ببینند. راه دیگر تحلیل نتایج است. بازاریابانی که می خواهند تیم دیجیتالشان را به سمت جلو هدایت کنند، نیاز به تحلیل نتایج مثبت، قبل از گرفتن بودجه/ منابع ضروری (برای شرکتشان) دارند. در این موقعیت چیزی که به بازاریابان توصیه می شود این است که ابتدا به دنبال موفقیت باشند. راهی که می توانید موفقیتتان را به رئیستان ثابت کنید چیست؟ 

برگرفته از  smartinsight


خواندن 462 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 31 خرداد 1395 10:58
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

دانلود

دوست دارین در مورد دوره ها بیشتر بدونین؟

برای دانلود بروشور کامل دوره اصول و مبانی دیجیتال مارکتینگ کلیک کنید
دانلود

دوره های دیجیتال مارکتینگ

  • پیشفرض
  • عنوان
  • تاریخ
  • تصادفی
فراخوانی بیشتر کلید شیفت برای فراخوانی همه فراخوانی همه

درباره آکادمی

اولین آکادمی دیجیتال مارکتینگ در ایران  توسط نماد مارکتینگ در به منظور ارتقا سطح آموزشی و کاربردی اصول دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار های متوسط و کوچک SME راه اندازی شد. هدف از راه اندازی آکادمی دیجیتال مارکتینگ کمک به شرکت های کوچک و متوسط در حوزه های مختلف و افزایش سطح دانش و تجربه و آماده سازی آن ها برای ورود به بازار دیجیتال و اینترنتی و جذب مشتریان جدید است. این آکادمی از افراد واجد شرایط با سابقه درخشان در امر بازارهای آنلاین دعوت به همکاری می نماید.

تماس با ما

  • بلوار میرداماد، خیابان رودبار غربی، کوچه باغیانی، پلاک 2 ط همکف
  • ۰۲۱-۸۸۳۵۷۳۱۴
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما همراه باشید